KONST / Litografier / Färglitografi 14964104

nr 1496 4104

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 67/180, "fönster Söndrum". Färglitografi, bildmått: 32x36cm, yttermått inklusive ram: 48x51cm

måndag 17 oktober 2022
kl 19:10:03

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson